Antalya’nın göbeğinde refüjünde uykuya daldı

Paylaş
 

Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil yeri olan Antalya’da bugün 41 yaşındaki Muran Ayan, evi olmadığı için en işle caddelerden olan birinde refüjünde uykuya daldı.

Burdur’dan Antalya’ya gelen ve kalacak yeri olmadığını belirten 41 yaşındaki Muran Ayan, kent trafiğinin en yoğun olduğu caddenin refüjünde uykuya daldı. Vatandaşlar tarafından uyandırılan Ayan, battaniyesini aldıktan uyumak için başka bir yere gitti.

Olay, sabah saatlerinde araç ve yaya trafiğinin çok yoğun olduğu Muratpaşa İlçesi, Yener Ulusoy Bulvarı’nda meydana geldi. Burdur’dan geldiği, kalacak yeri olmadığı belirtilen Murat Ayan, önce bir otobüs durağında uykuya daldı. Ancak vatandaşların rahatsız olması nedeniyle bulunduğu yerden kaldırıldı. Bunun üzerine Murat Ayan, bu kez yoğun caddedeki refüjde palmiye ağacı altına yattı. Battaniyesini üzerine çeken Ayan, uykuya daldı.

Bir süre burada uyuyan Ayan’ı vatandaşlar uyandırdı. Kalacak yeri olmadığı için orta refüjü tercih ettiğini belirten Ayan, “Otobüs durağında uyudum, polisler kaldırdı. Şimdi burada da vatandaşlar uyandırdı. Ben nerede uyuyacağım” diye tepki gösterdi. Ayan, battaniyesini ve poşetini alıp bulunduğu yerden ayrıldı.

Bu yazı 699 kere okundu.
Etiketler:
antalya refüjün uyku
  • Site Yorum

Bir yorum bırak