Künye

logo

İmtiyaz Sahibi / Grantee

BİRİZ HABER GAZETESİ İNTERNET VE MEDYA

HİZMETLERİ İLETİŞİM TİCARET LTD ŞTİ

Emre ÖĞÜTEN

emre@biriz.net

GSM: 0 539 642 86 07

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Kenan Durmuş – kenan@biriz.net

Editörler / Editors

Ayhan Çuhadaroğlu ~~~ ayhan@biriz.net

Emre Pelez ~~~ emre@biriz.net

Engin İlaslan ~~~ engin@biriz.net

Faruk Gönen~~~ faruk@biriz.net

Kenan Demirci~~~ kenan@biriz.net

Sinem Duyar~~~ sinem@biriz.net

Murat Orman~~~murat@biriz.net

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Selçuk ~~~ selçuk@biriz.net

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Avukat ~~~ Umut Gülmez

Mali Müşavir / Financial Advisor

Hasan Özay

Reklam / Advertise

Mehmet Koçak – mehmet@biriz.net

Adres / Addresse

Gültepe mahallesi Talatpaşa caddesi no:456 Kağıthane/ İSTANBUL

Telefon : 00 90 212 268 10 24

Fax : 00 90 212 268 10 24

GSM : 00 90 535 297 51 48

Email : info@biriz.net

( Hafta İçi 08:00 – 18:00)

E-Posta / E-Mail

info@biriz.net

Yazılım ve Sistem Yönetimi / Software Administration

Open Source Content Management Systems @ Thanks to WORDPRESS

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2014 biriz.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları biriz.net’a aittir. biriz.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar biriz.Net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.biriz.net’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. biriz.net’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the biriz.net. However, sometimes the biriz.net uses third parties to process your information. biriz.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the biriz.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the biriz.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the biriz.net and its services. When you use biriz.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the biriz.net cookies section of our full Privacy Policy.


düşük hapı