Steam Oyun Hesapları

Paylaş
 

Dünyanın en geniş oyun arşivine sahip olan Steam Oyun hesapları için sitemize üye olarak anında erişim kolaylığı bulabilirsiniz. Pahalı olan Steam üyeliği için büyük paralar ödemeden istediğiniz zaman erişim sağlayabilir, oyun indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Güncel ve aktif hesaplar için şimdi üye olun, anında erişim sağlamaya başlayın. 

Steam VİP Hesaplar 

Vip özelliği ile size özel paylaşımlar ve hesap bilgileri yapılarak anında erişim sağlayabileceğiniz Steam hesabı için hemen üye olabilirsiniz. Uygun fiyata alabileceğiniz Oyun hesapları, uzun vadede kullanabileceğiniz patlama olasılığına karşı 1 ile 2 gün içerisinde yeni bilgilerin paylaşılacağı bir sisteme sahiptir. 

Whatsaap üzerinden size özel bilgi paylaşımıyla anında kullanma imkanı bulabileceğiniz sitemiz üzerinden hemen hesabınızı seçin ve kısa zamanda erişi sağlayarak oyunlarınızı indirmenin keyfini sürün. Vip özel seçenekler ve uygun fiyatlı kullanım haklarından yararlanabileceğiniz sitemiz, puanda alabileceğiniz seçeneklere sahiptir. 

2FA Korumalı Oyun Hesapları 

Hesabınızı koruma altına alacak olan 2FA güncellemesiyle, patlama olasılığını neredeyse en aza indirmiş olan sistemimiz, hesap patlamalarına karşı kısa zamanda size özel yeni paylaşımlar yapacaktır. Güvenli ve güncel hesap paylaşımları bulabileceğiniz sitemiz, üyelik gereken sitelere güvenli bir şekilde girmenizi sağlayacaktır. 

Uygun fiyata kullanım imkanı bulabileceğiniz hesaplar için Siberdeyiz’e üye olarak Vip, Premuım ve Süper paket seçeneklerinden yararlanarak, puan, oyun ve dizi satın alma işlemlerini anında yapabilirsiniz. 

Bu yazı 325 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak