Onur’a Sert Laflar !

Paylaş
 

Süleyman Hurma ile tartışma yaşayan, Şota’nın “Sakatım’ diyor, oynamak istemiyor” sözleri karşısında maruz kalan Onur Kıvrak için başkan yardımcısı Yakup Aslan, “Kaptan gibi davranmalıdır” sözlerini sarf etti.

Bordo-Mavililer’de sezon başından bu yana hem saha içinde hem de saha dışında bir türlü istikrar sağlayamayan Onur Kıvrak’a tepkiler bitmek bilmiyor. Sportif Direktör Süleyman Hurma ile tartışma yaşadıktan sonra bireysel performans düşüklüğü yaşayan Onur, kalesini Esteban’a kaptırmış, teknik direktör Şota Arveladze’nin “Sakatım’ diyor oynamak istemiyor” şeklinde eleştiride bulunduğu tecrübeli eldiven, menajerini Trabzon’a davet ederek ve sorunların çözüldüğünü açıklamıştı.

‘ONUR’A TEKLİF YOK’’

Yalnız Onur’un menajerinin Trabzon’a gelmesi ‘ayrılık’ iddialarını da beraberinde getirdi. Bu iddialara açıklık getiren başkan yardımcısı Yakup Aslan ise şu sözleri sarf etti: “Hiç kimse Onur’u satmaya çalışmıyor. Bize kendisiyle ilgili teklif de gelmedi. Yalnz, artık Onur da kaptan gibi davranmalı ve şaibelere meydan vermemelidir.”

Bu yazı 635 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak