Muhteşem Yüzyıl Kösem Ne Zaman Başlıyor ?

Paylaş
 

Star TV ekranlarında yayınlanacak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin yeni fragmanları yayına girdi. Hülya Avşar,Beren Saat, Mete Horozoğlu gibi ünlü isimler başrolde yer alıyor.

Star TV televizyonunun merak içerisinde beklenen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem artık gösterime girmek için artık geri sayımda. Yayında olan fragmanları ile izleyicilerin dikkatlerini çekmeyi başaran Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi ne zaman başlayacak ?

Dizi, ilk olarak Cannes düzenlenmiş olan Mipcom Fuarı’nda 35 dakikalık görüntüsüyle çıktı ve dünya çapında oldukça ilgi çekti.

BAŞROLLERİ KİMLER PAYLAŞIYOR?

Dizinin başrollerinde Hülya Avşar,Beren Saat, Mete Horozoğlu, Berk Cankat, Tülin Özen,Sinan Tuzcu, Erkan Kolçak Köstendil, Nadir Sarıbacak ve Kadir Doğulu gibi isimler yer alıyor.Dizinin yapımcılığını ise Tims Productions yapıyor.

İLK BÖLÜMLER SAKIZ ADASI’NDA

Kösem Sultan’ın gençlik yıllarını canlandıracak oyuncu Yunanistan’dan bulundu. 17 yaşında lise öğrencisi olan Anastasia, ülkesinde de oyunculuk yapıyor. ‘Sultan Ahmed’ karakterini canlandıracak Ekin Koç’la kamera karşısına geçen Anastasia, ‘Kösem’ karakterini canlandırmak için Türkçe öğrenmeye başladı. Anastasia Thsilimpou Kösem rolünü 9. bölümden sonra Beren Saat’e devredecek. Dizinin ilk bölümleri için çekimler Yunanistan’ın Sakız Adası’nda devam ediyor.

DİZİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Heyecanla beklenen dizi 12 Kasım Perşembe günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında başlıyor!

Bu yazı 1443 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak