Demet Akbağ Artık Bir Dalgıç

Paylaş
 

Çağan Irmak’ın “Nadide Hayat” filminde oynayacağı rolü için dalış eğitimi alan Demet Akbağ,  su altında kameraların karşısına geçerek “Suyun altında da oynadım ya, ben daha ne isterim” ifadelerini kullandı.

Çağan Irmak’ın  yeni gösterime girecek filmi “Nadide Hayat” çekimlerinde su altında kamera karşısına geçen usta oyuncu,  bu çekimlerden önce İstanbul’da bir havuz dalgıç eğitimini aldı. Ardında Dalyan’da üç gün için tam altı dalış gerçekleştirdi. Eğitim sonrası“CMAS Bir Yıldız Balıkadam Sertifikası” almaya hak kazanan Akbağ, filmin sualtı sahneleri için dalış yaptı.

Çekimlerde gayet başarılı olan ünlü oyuncu, Çağan Irmak’a sarılıp mutluluk gözyaşları dökerek “Suyun altında da artık oynadım ya, ben daha ne isterim” ifadelerini kullandı.

Yaklaşık 50 kişilik reji ekibinin yanında 13 kişilik su altı çekim ekibiyle gerçekleştirilen kayıtlar sırasında Çağan Irmak da oyuncularla beraber sualtına daldı. Sualtındaki sahneler toplam 5 günde çekildi. TAFF yapımı film, 18 Aralık’ta vizyona girecek.

Bu yazı 836 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak