Motorola Droid Maxx 2 Geliyor !

Paylaş
 

Motorola’nın yeni model akıllı cihaz telefonu Droid Maxx 2 gözüktü. Konuyla alakalı tüm detaylar haberimizde bulunuyor.

Yeni model akıllı telefon cihazını 27 Ekim’de kullanıcılarıyla buluşacak. Motorola ve Verizon ortak yapımıyla üretilen telefonlar çok kısa bir sürede aramızdaki yerini alacak.

İlk Basın Bilgileri de ufaktan sızmaya başladı. Konuyla alakalı bilgileri evleaks sitesinden aldık. Bu telefon cihazında Verizon logosu arkada bulunacak.

Droid Turbo 2’de; 1 adet hoparlörü, Droid Maxx 2’de; 2 adet hoparlörü bulunuyor. Snapdragon 810 yongasetinden güç alacak olan telefon cihazında; 8 çekirdekli MSM8994 işlemcili yongaseti bulunuyor.

Ayrıca Adreno 430 Grafik İşlemcisi de eşlik ediyor. DROID Maxx 2’ nin; 5.43 inç büyüklükte P-OLED ekrana sahip olması bekleniyor.

Bu ekranın en büyük özelliği ise kırılmayan ekranı. Standart ekranlara göre çok daha sağlam olan bu teknoloji; bu cihazda kendine yer bulacak.

Ekranın çözünürlüğü QHD; yani 2560×1440 çözünürlüğe sahip. 3 GB Ana bellek 32/64 GB dâhili depolama alanı, 21 mepapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamera cihazın diğer teknik özellikleri arasında yer alıyor.

Batarya konusunda ise Motorola çok iddialı gözüküyor. 3760 mAh kapasiteli bir batarya Droid Maxx 2’de tercih edilmiş. Yeni gelişmeler oldukça bunları sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bu yazı 613 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak