Keto Guru Kullanım Talimatı Nedir? Kullanımdan Önce Mutlaka Okuyunuz

Paylaş
 


Ürün satın almanın en hızlı şekillerinden biri de kuşkusuz bugün ilerlemiş ve gelişmiş olan teknolojiyi kullanmaktır. Özellikle internet kullanımının hızla arttığı günümüzde alışveriş için açılmış siteler keto guru tablet bulunmaktadır. Bu sektörde yer alan onlarca adres ve satışını yaptıkları yüzlerce ürün arasından gereksinim duyduğunuz ürünleri bulabilir ve hata inceleyebilirsiniz. Sonunda da istediğiniz sayıda ürün için sipariş verebilirsiniz. Resmi satış sitemizden vereceğiniz siparişlerde hologram etiketli keto guru orijinal ürün gönderilmektedir. Gelen ürününüzün üzerinde yer alan açıklamaları okuduktan sonra kullanıma başlayabilirsiniz. Günde iki kez bir bardak suda erittiğiniz tableti kullanabilirsiniz. Tavsiye edilen dozu aşmayınız.

Sipariş Verme
Genellikle internet alış verişlerinin ilk basamağı sipariş verme olarak bilinir. Bu adımda istediğiniz ürün ve miktarı, kişisel iletişim bilgileriniz, kargo şirketi ve ödeme kanalı tercihiniz gibi detaylar bulunur. Her biri için doğru ve güncel olarak işleyeceğiniz veriler aynı zamanda sorunsuz teslimat anlamına da gelmektedir. Sipariş bilgilerinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikleri müşteri danışma hattımızdan yapabilirsiniz.

Kargo ve Gönderim Süreci
Ürün paketiniz özenle hazırlandıktan sonra yine sizin belirleyeceğiniz bir firma ile taşınır ve adresiniz neresi olursa olsun itina ile teslim edilir. İşlemler bir ile iki iş günü içinde tamamlanmaktadır. Gönderim MNG Kargo, Aras Kargo ya da PTT Kargo ile sağlanmaktadır. Paketiniz sizin vereceğiniz adreste sadece sipariş formunda yazan ad, soyad bilgilerine göre teslim edilmektedir.

Ürün Bileşenleri Nelerdir?
Bitki, bitki özleri ve ya suları kullanılan ürün içinde kito kompleksi, B6, B3 vitaminleri, glutamin, magnezyum, potasyum yer almaktadır. İlave kullanım ve içerik bilgisi için hologram etiketli orijinal ürününüz size teslim edildiğinde üzerinde yazan açıklamaları okuyabilirsiniz.

Ödeme Nerede Gerçekleşmektedir?
Ödeme yapmak o ürüne tam olarak sahip olmak anlamına genle neredeyse son aşamadır. Kapıda ödeme yöntemi, havale ve ya EFT ödeme yapabileceğiniz farklı türdeki seçeneklerdir.

Fiyat Listesi
1 adet 79 tl + kargo bedeli, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 209 tl + ücretsiz kargodur.

Bu yazı 1260 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak