Genç Hemşire Kendini mi Öldürdü? Yoksa Zehirlendi mi?

Paylaş
 

Kayseri’de özel bir hastaneden hemşire olan Pınar Demirel, hastanedeki bulunan odasında arkadaşları tarafından ölü olarak bulundu. 27 Yaşındaki genç hemşirenin ölüm nedeni adli tıpta belli olacak.

Kocasinan İlçesi Kenarcık Sokak’ta bulunan özel bir Hastanede, 8 yıldır hemşire olarak çalışan Pınar Demirel iddiaya göre, halsiz olduğunu belirterek hastanedeki odasına geçti. Uzun süre Demirel’den haber alamayan çalışma arkadaşları, odaya girdiğinde bekar olan genç kadını kanepenin üzerinde hareketsiz buldu. Arkadaşları ve hastane yönetimi, arkadaşlarının öldüğünü anlayınca, durumu polise bildirdi.
KOLUNDA ŞIRINGA İZİ BULUNDU

Polisin olay yerindeki incelemelerinin ardından, Demirel’in cesedi Kayseri eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Burada yapılan otopsi sonucunda, Pınar Demirel’in kolunda şırınga izinin bulunduğu belirtildi. Polis, hemşirenin ölümünün adli tıpta yapılacak çalışma sonrası belirleneceğini söyledi. Pınar Demirel’in ailesi ve arkadaşları, 8 yıldır aynı işyerinde çalışan, 2 yıl da Uşak’ta görev yapan, hayat dolu genç hemşirenin bir sorunu olmadığını, aldığı aşırı doz ilaçtan zehirlenmiş olabileceğini ifade ettiler.

Bu yazı 621 kere okundu.
Etiketler:
hemşire kayseri ölüm
  • Site Yorum

Bir yorum bırak