Emeğini Topraktan Çıkartan Çiftçilerimizin Sağlam Dayanağı

Paylaş
 

Hindistan’ın güçlü üretim kapasitesi ile Japonya’nın üstün üretim teknolojisi, Yanmar – Solis ortaklığı ile İzmir’in Menderes ilçesinde kurulan fabrikamızda montajları tamamlanan Solis traktörlerde can buluyor. 

2020 tescil rakamlarına göre ilk yılında en yüksek pazar payına ulaşan firma olan Solis Traktör Türkiye, Solis gücü Yanmar güvencesiyle çıkılan yolda başarıya ulaşıyor. Yenilenen rengiyle güç ve dayanıklılığın simgesi olmaya devam eden Solis Traktör “Mavi renk de bizim kırmızı da” diyerek Türk çiftçisine yüksek performans sunuyor.

İzmir Menderes’te bulunan traktör montaj fabrikasına ek, 3 ayrı ülkede bulunan montaj fabrikalarından yola çıkıp, dünyanın 33 ülkesinde toprağa bereket katan traktörlerimiz çiftçilerin alışkın olduğu en zorlu arazilerde bile gösterdiği yüksek performansla, traktör değil adeta bir pehlivan gibi çalışarak güç ve performansı bir arada sunar.

Ergonomik yapısı ile konfor; düşük yakıt tüketimi ile ekonomiyi bir arada sunan Solis; güç ve ekonomiyi harmanlayan yapısı ile en zorlu ve engebeli tarlalarda  verimli kullanım imkanı sunan tarla traktörleri sağlam tasarımıyla da uzun yıllar en güçlü yardımcınız olmaya hazır.

İkinci el traktör satışlarında marka değeri yüksek bir traktör olan Solis Traktör Türkiye, geniş bayi ağı ve sunduğu 3 yıllık garanti ile satış sonrasında da çiftçimizin yanında. Türkiye’nin dört bir yanındaki Solis Traktör Türkiye yetkili servisleri ile hızlı yedek parça tedarik edebilme avantajına sahipsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, rahatça ulaşabileceğiniz yaygın servis ağı ile taleplerinizi karşılar.

Bu yazı 241 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak